Kongre Daveti


“EL ELE KONGRESİ 2021 DAVET MEKTUBU”

Yeni ve farklı bir bakış açısı…Adına bütüncül, bütünsel, integratif, holistik veya fonksiyonel tıp diyorsak ta aslında, odağına hastayı bireysel olarak koyduğumuz, kök sebeplerini bulmaya çalışıp öncül, tetikleyici ve mediyatörleri araştırırken hastaya ait ana klinik dengesizlikleri netleştirip ona özel çözümler üretip sonunda şifa vermek niyetimiz. 

Kongremizin adını “EL ELE TIBBI” olarak belirlememizde öncelikli niyetimiz hastalarımızla bu süreci el ele işletiyor olmak yanında aynı bütüncül bakış hedefiyle yola çıktığımız tüm paydaşları (doktor, diş hekimi, diyetisyen, eczacı, sağlık koçu ile spor, meditasyon  eğitmenlerimiz) bilimsel ve kanıta dayalı sürece dahil etmektir. 

Klinik Zorluklar ve çözümlerini, fonksiyonel tıp ve bütüncül sağlığı, kanıta dayalı bilimin ışığında keşfetmek için 2 heyecan verici gün boyunca doktor, diyetisyen, eczacı ve diğer uzmanları bir araya geliyor. % 100 sanal bu bilim şöleninde siz de 13 panel - 8 workshopta  41 konuşmacıyı 38 farklı sunumda dinlemek ve onlara merak ettiklerinizi sormak için yerinizi hemen ayırtın.

Bilgi paylaşıldıkça çoğalan bir hazinedir. Bu kongrede “doğru bilgi” paylaşıldıkça çoğalacak ve hepimize değerli bir hazine olacaktır.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Serkan ŞENER

Kongre Başkanı


Copyright @2021 Metepol Danışmanlık E-Ticaret ve Bilişim